Bérlet 7500Ft/ 9000Ft (ára településenként eltérő)
A bérlet 5 foglalkozára érvényes és nincs lejárati ideje. Családi bérlet, tehát akkor is ennyibe kerül, ha több 3 éven aluli gyereked van, vagy jön veled felnőtt kísérő.
Családi jegy 1700Ft/1900Ft (ára településenként eltérő)
1 foglalkozásra érvényes. Családi jegy, tehát akkor is ennyibe kerül, ha több 3 éven aluli gyereked van, vagy jön veled felnőtt kísérő.
Jegyet és bérletet válthatsz online vagy személyesen. Személyesen fizethetsz kártyával vagy készpénzzel.
Igen, gyere. Kéthetes(!!!) baba volt a legkisebb eddigi pályafutásom alatt. Ahogy otthon is ringatod, simogatod, beszélsz hozzá, énekelsz neki, úgy a foglalkozáson is. És még közösségben is vagy(tok).
Nem, nem túl nagy. Könnyebb, ha kisebb korában kezded, de ha csak most hallottál rólam, gyere most.
Persze, hogy nem. Ha épp a jövős-menős korszakát éli, kúszik-mászik, hadd csinálja. Amíg nem jelent veszélyt saját magára, vagy a többiekre, nem zavarja a foglalkozást, addig hadd menjen. Tőled azt kérem, arra biztasd, hogy újra visszatérjen közénk.
De igen, az van. A Te gyerekednek a Te hangod a legszebb. A Te hangodat hallotta már az anyaméhben is, a Te hangod jelenti neki a biztonságot, a törődést, a szeretetet. Szép hangod van.
Nincs mindenki számára tökéletes időpont. Több időpontból is választhatsz, biztos találsz számotokra megfelelőt. Sok babával előfordul, hogy a foglalkozás közben ébred fel, vagy épp akkor merül álomba. Amennyiben a gyerekedet igény szerint szoptatod, legyen így a foglalkozáson is, minden más étkezéssel várd ki a foglalkozás végét.
Nem fog. Nagyon ritkán előfordul, hogy valaki elsírja magát. Rendszerint megvigasztalódik a hangoktól, az érintésedtől, pont, mint otthon. Ha nagyon eltörik a mécses, van rá lehetőség, hogy egy kicsit félre vonuljatok. Ha nagyon-nagyon kétségbeesik, nyugodtan elmehettek, megértem. Az újonnan érkezőknek ezért szoktam azt javasolni, hogy a foglalkozás végén fizessék csak ki a részvételi díjat. (Egy újabb ok, hogy minél kisebb korától gyertek – a pici babák kevésbé lepődnek meg az új helyzetektől.)
Volt olyan gyerkőcöm, aki az első két-három foglalkozást az anyukája kezéből nézte végig, 3 méterre tőlünk, néha még pityergett is. Aztán egyszercsak csatlakozott. Rajtad múlik, hogyan érzi magát a gyereked. Ha te jól és biztonságban, akkor ő is, szóval, érezd jól magad.
Igen, magadat és a gyereke(i)det. 🙂 Tudom, hogy egy kisgyerekes anyukánál minden van, amire a gyerekének szüksége lehet (váltás ruha, kistakaró, ennivaló, innivaló, cumi, csörgő, rongyi, tiszta pelus, hatos villamos…stb, stb. – csak saját magamból kiindulva…). Foglalkozás közben még ezekre sem lesz szükséged.
A foglalkozás egy nagy szőnyegen zajlik, zokniban vagyunk. Ha szeretnél még pluszban a pici babád alá egy takarót tenni, nyugodtan tegyél, vagy ha te extrán felfázós vagy, bátran hozz egy ülőpárnát magadnak.
Amelyik helyszínem számodra könnyebben elérhető, ott várlak sok szeretettel.
A Győri Pagonyba – a helyszín adottsága miatt csak korlátozott számban tudok családokat fogadni. Regisztrálni itt az oldalon tudsz. (személyesen az üzletben Győr, Batthyány tér 4.; telefonon +36704229345 és emailben gyori@pagony.hu.) Fontos: ha regisztráltál és mégsem jössz el, valaki mástól vetted el a lehetőséget. Figyeljünk egymásra. Köszönöm.
A Sóbarlang Győr szintén speciális helyszín. Itt nem tudod a bérletedet használni, és náluk kell regisztrálj telefonon: 70 318 7905. A díjszabásról is tőlük érdeklődj. Egy gyerek és egy felnőtt részére a sóterápiát is tartalmazó foglalkozáson (elvégre egy sóbarlangban vagyunk) 4350 Ft a részvétel. Többen is érkezhettek, jelezzétek a regisztráció során és ennek fényében alakul a részvételi díjatok is.
Pont annyit, amennyit elkap az utcán, amennyit hazaviszel a bevásárlásból, a napi ügyintézésekből a ruhádon, amennyivel minden más helyen – otthon, váróban, tanácsadáson…stb – is találkozna. Az a szabály, hogy csak egészségesen járunk foglalkozásra. A Sóbarlang ebből a szempontból annyiban kivétel, hogy a só fertőtlenít és ezer más jótékony hatása van – ide jöhetsz, ha attól tartasz, mindjárt beteg lesz a gyereked és jöhetsz, amikor már kifelé megy egy megfázásból.
Igen! Nézz körül egy foglalkozáson: apukák, nagyszülők, nagynénik, nagybácsik, keresztszülők, mindenféle rokonok és barátok, akikre szívesen rábízod erre a 30 percre a gyermekedet, nyugodtan jöhet.
Neki is nagyon örülünk, gyertek csak.
Gyertek mindannyian. A foglalkozás ugyanannyiba kerül, sőt, még segítséget is hozhatsz magaddal. Ahogy otthon meg tudod oldani az egynél több gyerekedet, úgy a foglalkozáson is rendben lesz minden. Én is be szoktam segíteni, bátrabb tesók örömmel vállalják, hogy az asszisztenseim lesznek.
A foglalkozásaimon 1700 Ft-ért vehetsz részt. Ez az összeg CSALÁDONKÉNT értendő, tehát ennyit fizetsz akkor is, ha több 3 éven aluli gyermekeddel érkezel, és akkor is, ha jön veled apu, vagy a nagyi(k).
Igen, de a foglalkozás kezdetekor megkérlek, hogy tedd el. Nagyon elvonja a figyelmét. Az övét és a többi gyerekét is. (Vannak azért kivételek: néhány nagyobb, régóta a foglalkozásaimra járó gyerek hozza magával a kedvenc babáját, maciját és vele csinál mindent, amit amúgy anya vagy apa szokott csinálni vele a foglalkozáson.)
Igen, ha már korábban is jártatok, minden rendben lesz. Ha kicsi korában nem volt hasonló élménye, mondd el neki, hogy mire számíthat, ne érje váratlanul. Ha mégsem érzi jól magát, ne erőltesd.
Igen, szeretettel várlak. Olyan anyukák, akik már kismamaként is ott voltak, mesélik, hogy a gyermek megszületése után milyen jól reagál egy-egy dalra, mondókára. Szóval csak biztatni tudlak. 🙂
🙂 Ez mintaadás Neked. 30 percnyi dal és derű óriási fejlesztő hatással. Egy lehetőség, hogy még közelebb kerülj a gyerekedhez és hozzád hasonló családokkal ismerkedj meg.
De igen. Tőled. Tőled, aki foglalkoz közben elsajátítasz rengeteg olyan dalt és játékot, amit bármikor, bárhol “elő tudsz venni”.
Ráadásul, hiába “nem tanítok semmit” a gyerekednek, mégis biztos, hogy:
– muzikális lesz – könnyebben és szívesebben fog majd annak idején zenét tanulni;
– fejlődik a hallása – könnyebben fog hallás után megjegyezni és megtanulni dolgokat, akár egy idegen nyelvet is;
– fejlődik a koordinációs képessége, a ritmusérzéke – jobb és szebb lesz a mozgása, nagyobb kedvvel fog később is tornázni, táncolni, mozogni;
– minél kisebb korában kerül közösségbe, annál könnyebben fog a későbbiekben is beilleszkedni, akár egy óvodai csoportba;
– azok a gyerekek, akiknek kicsi koruktól fogva “dolguk van” a zenével, iskolába kerülve minden tantárgyból jobban teljesítenek.
Köves a Mit énekelj otthon? Gerbert Judittal oldalt és biztosan nem maradsz le semmiről.
Kérdezhetsz hozzászólásban és üzenetet is küldhetsz nekem a Mit énekelj otthon? Gerbert Judittal oldalon keresztül. Inkább szóban? Hívj fel: +36307464747
A legjobb választ akkor kapod, ha eljössz egy foglalkozásomra.
Dallal, derűvel és sok szeretettel várlak.
A TenTE nem babaelőadás és nem klasszikus zeneóra. Sokkal inkább közös élmény, ahol a szülő megtapasztalja, hogy a saját hangja, érintése és figyelme a legnagyobb biztonság a gyermekének.
Dalok, mondókák, ölbéli játékok és 30 perc derű – kisbabáknak, totyogóknak, anyáknak, apáknak, nagyszülőknek.
Szülők, családok és megrendelők visszajelzései.
Amikor megszületett a kisfiam, egy jóakaróm azt mondta, hogy ha Győr, akkor Gerbert Judit! Nem hazudott, azóta is a kedvenc férjem rá a tanúm, hogy ha nincs meg a heti "miténo" adagom, akkor nem vagyok jófej...🐉🐲😅 Már minden helyszínt bejártunk Juditért, és ez így lesz továbbra is: valahol elcsípjük, ha el tudunk időben indulni! 😃 Gyertek Ti is! Szívből ajánlom!
Művészeti nevelés, irodalmi és zenés műsorok, valamint személyes, jó ízlésű ceremóniák és rendezvények.
Szabó Magda